KELBL s.r.o.
Slatinská 20, BRNO
Pondělí - Pátek: dle domluvy
603 415 114 − kelbl@kelbl.cz


Domů O společnosti IT soft Účetnictví Kancelář

MRP Video

Video systém na monitorování a střežení objektů

MRP-Video je počítačový videosystém, který umožňuje přenášet obraz po telefonních sítích, sítích LAN a po Internetu. Tento osvědčený bezpečnostní systém ocení všichni majitelé firem, obchodů, rodinných domů a firmy zabezpečující ostrahu objektů.


Základní možnosti systému


Monitorování


Pomocí Video serveru můžete monitorovat jeden až šestnáct objektů(kamer) a snímky z daných objektů ukládat na pevný disk. Systém umožňuje analyzovat události až několik měsíců zpětně.


Střežení


Na jednotlivých sledovaných objektech lze nastavit zóny střežení. Při narušení těchto zón Video-server událost zaznamená na pevný disk a dále se může bez zásahu obsluhy spojit se stanicí Video-klient ve vzdáleném objektu a odesílat jí snímky narušitele, umožňuje odeslat poplachové textové zprávy (SMS) se seznamem narušených kamer a poplachové multimediální zprávy (MMS) a e-maily se snímky narušené kamery. MRP-Video klient při přijetí hlášení o poplachu dokáže na Vás promluvit lidským hlasem. V provedeních disponujících vstupy a výstupy (Standard, Professional) může Video server při poplachu sepnout výstup a tím, např. spustit sirénu.


Vzdálené monitorování a řízení


Z libovolného místa na světě, prostřednictvím Internetu nebo běžného telefonního připojení, můžete sledovat, co se právě děje ve Vaší firmě nebo u Vás doma. Také můžete prohlížet archivní snímky, protokol událostí a nastavovat střežení Video serveru a parametry jednotlivých kamer. Video server můžete také ovládat prostřednictvím SMS zpráv a nechat si na vyžádání zaslat snímky z vybraných kamer prostřednictvím MMS zpráv.


Plánování


Video server umožňuje naplánovat spuštění jednotlivých akcí a to tak, aby se podle mohly provádět jak opakovaně (např. v určité dny v týdnu) tak i jednorázově. Naplánování lze provázat se státními svátky. Díky tomu můžete Video server ve Vaší firmě nastavit tak, aby mimo pracovní dobu střežil a zasílal Vám poplachové snímky na mobilní telefon a v pracovní době pouze archivoval snímky z vybraných kamer.Více na stránkách MRP


Domů | Mapa stránek | Kontakt